KHAV
Öronlappsfåtöljer paret
Ellen Heller
Bertil Norell
Samling Gustavsberg, Pyro
Emanuel Aage Peterson


452627
ANNA HEDSTRAND skissblock (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:02:00
452628
ANNA HEDSTRAND skissblock (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:04:00
452629
ANNA HEDSTRAND skissblock (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)
Aktuellt bud: 90
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:06:00
452630
ANNA HEDSTRAND skissböcker 3 st (proveniens konstnärinnan Anna Hedstr ...
Aktuellt bud: 350
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:08:00
452631
PARTI VYKORT m.m ANNA HEDSTRAND (proveniens konstnärinnan Anna Hedstr ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:10:00
452632
ANNA HEDSTRAND batik, 230x74 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstr ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:12:00
452642
ANNA HEDSTRAND 5 st etsningar (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:14:00
452643
ANNA HEDSTRAND 10 st akvarell/skiss (proveniens konstnärinnan Anna Hed ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:16:00
452644
ANNA HEDSTRAND 3 st litografier 53x44 cm (proveniens konstnärinnan Ann ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:18:00
452645
ANNA HEDSTRAND parti skisser/akvareller (proveniens konstnärinnan Ann ...
Aktuellt bud: 80
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:20:00
452646
ANNA HEDSTRAND 4 st etsningar (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:22:00
452656
ANNA HEDSTRAND 15 st etsningar, oramade
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:24:00
452657
ANNA HEDSTRAND 14 st etsningar, oramade (proveniens konstnärinnan Anna ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:26:00
452658
ANNA HEDSTRAND 13 st grafik, oramade (proveniens konstnärinnan Anna He ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:28:00
452659
ANNA HEDSTRAND 19 st grafik, oramade (proveniens konstnärinnan Anna He ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:30:00
452660
ANNA HEDSTRAND parti grafik, textil, oramade (proveniens konstnärinnan ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:32:00
452661
ANNA HEDSTRAND 11 st etsningar, oramade (proveniens konstnärinnan Anna ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:34:00
452662
ANNA HEDSTRAND 4 st etsningar, handskurna ramar, 30x22 cm (proveniens ...
Aktuellt bud: 325
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:36:00
452663
SPRATTELGUBBE orientalisk, ngn defekt, h 65 cm (proveniens konstnärinn ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:38:00
452664
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR emalj, signerad IG, 30x30 cm (proveniens konstn ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:40:00
452665
ANNA HEDSTRAND träsnitt, 24x24 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedst ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:42:00
452666
PARTI BÖCKER bla konst (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:44:00
452667
PARTI BÖCKER bla konst (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:46:00
452668
KATA HOAS litografi, oramat, 73x65 cm (proveniens konstnärinnan Anna H ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:48:00
452669
VÄSKA h 56 l 77 d 18 cm, innehåller bla parti med utställningsaffische ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-01-31 21:50:00
451759
ANNA HEDSTRAND pastell, 114x114 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hed ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:30:00
451760
ANNA HEDSTRAND litografi 1/100, 61x47 cm (proveniens konstnärinnan An ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:32:00
451761
ANNA HEDSTRAND akvarell, 50x34 cm (proveniens konstnärinnan Anna Heds ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:34:00
451762
ANNA HEDSTRAND "ur Hans & Greta" akvarell, 74x60 cm (proveniens konst ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:36:00
451763
ANNA HEDSTRAND batik 1972, 70x90 cm (proveniens konstnärinnan Anna He ...
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:38:00
451764
ANNA HEDSTRAND batik 1970, 65x72 cm (proveniens konstnärinnan Anna He ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:40:00
451765
ANNA HEDSTRAND akvarell, 33x79 cm (proveniens konstnärinnan Anna Heds ...
Aktuellt bud: 150
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:42:00
451766
ANNA HEDSTRAND litografi 5/100, 61x47 cm (proveniens konstnärinnan An ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:44:00
451767
ANNA HEDSTRAND litografi 16/100, 60x41 cm (proveniens konstnärinnan A ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:46:00
451768
ANNA HEDSTRAND "stilleben" opd, 72x60 cm (proveniens konstnärinnan An ...
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:48:00
451769
ANNA HEDSTRAND opd, 73x92 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand ...
Aktuellt bud: 175
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:50:00
451770
ANNA HEDSTRAND opd, 73x92 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand ...
Aktuellt bud: 200
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:52:00
451771
ANNA HEDSTRAND "ur Hans och Greta" akvarell, 66x53 cm (proveniens kon ...
Aktuellt bud: 425
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:54:00
451772
ANNA HEDSTRAND litografi 15/100, 58x40 cm (proveniens konstnärinnan A ...
Aktuellt bud: 50
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:56:00
451773
ANNA HEDSTRAND litografi 8/100, 62x49 cm (proveniens konstnärinnan An ...
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-02-01 19:58:00


LARS LERIN såld för 196 000 kr
Inlämning pågår till nästa kvalitetsauktion
LÖSÖRE ANNA HEDSTRANDS DB
Försäljes i december och januari
GODS FRÅN POLISEN
Försäljes i december och januari
MYNT
Just nu stor efterfrågan på mynt, smycken, fickur