Sista inlämningsdag 29/4
Första avslut 11/5
Sista inlämningsdag 29/4
Första avslut 11/5
Sista inlämningsdag 29/4
Första avslut 11/5
Sista inlämningsdag 29/4
Första avslut 11/5

461451
GARDIN design Anna Hedstrand, bredd 138 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-03-22 19:52:00
461457
GRYTUNDERLÄGG kakel, Anna Hedstrand 22.5x22.5 cm.
Aktuellt bud: 70
Auktionen avslutas: 2019-03-22 20:04:00
461458
ANNA HEDSTRAND 2 st etsningar 20x19 och 12x15.
Aktuellt bud: 60
Auktionen avslutas: 2019-03-22 20:06:00
461479
LAMPSKÄRMAR 2 st, Lustgården, design Anna Hedstrand, 27 cm.
Aktuellt bud: 225
Auktionen avslutas: 2019-03-22 20:48:00
461751
ANNA HEDSTRAND litografi, 49x36 cm.
Aktuellt bud: 0
Auktionen avslutas: 2019-03-22 22:12:00

LARS LERIN såld för 196 000 kr