NR 448687
STOL Nyrokoko, Lindome 1800-talets andra hälft, vitmålad, skuren dekor, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 300

2018-12-06 21:02:00

50 kr

12018-12-01 20:32:0650