NR 448689
SPELBORD Sengustavianskt, 17/1800-tal, mahogny, dekor med pärlkant, H 77, B 89, D 44 (cm) slitage, torrspricka, 1 avslaget ben, nyckel saknas.

Utropspris 500

500 kr