NR 448692
MATSALSGRUPP 1950/60-tal, 6 stolar, bord H 73, B 140, D 100 (cm) 2 iläggsskivor 45 cm/st, bruksslitage, skavmärken, fläckar.

Utropspris 1500

2500 kr