NR 448699
SALSSKÅP Allmoge, överdel daterad 1827, senare målning, underdel från 1900-tal, H 81+106 / 187, B 130, D 49 (cm) slitage, maskstungen överdel, slagen dörr, överskåp saknar lås, kompletterat.

Utropspris 1500

2018-12-06 21:26:00

50 kr

12018-12-04 23:15:2650