NR 448700
BYRÅ Tidigt 1900-tal, grönmålad, skiva med marmorimitation, H 78, B 99, D 47 (cm) slitage, skavmärken, nyckel saknas.

Utropspris 600

2018-12-06 21:28:00

50 kr

12018-12-02 08:36:0250