NR 452086
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 2 st signerade och 1 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 105x76 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

2019-02-23 19:20:00

0 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

LARS LERIN såld för 196 000 kr