NR 452087
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 2 st signerade och 1 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 105x76 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

2019-02-23 19:22:00

50 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

12019-02-15 21:41:1750

LARS LERIN såld för 196 000 kr