NR 452089
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 2 st signerade och 1 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 75x50 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr