NR 452242
SOFFGAVLAR 1 par, 18/1900-tal, gjutjärn i form av grenverk, H 83, L 54 (cm/st) slitage, korrosion.

Utropspris 1500

3800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr