NR 452243
SALONGSBORD 1800-talets andra hälft, fanerat med valnöt, pelarfot på hjul, H 73, B 104, D 70 (cm) slitage, skavmärken, torrsprickor, listdelar saknas.

Utropspris 400

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr