NR 452245
BYRÅ Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, dekor med bronser, stenskiva, H 79, B 96, D 49 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1500

1750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr