NR 452246
SERVERINGSVAGN 1900-talets andra hälft, mässing, rökfärgat glas, H 70, L 80, B 45 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 1000-1500

1500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr