NR 452247
MATGRUPP Chippendalestil, 1930/40-tal, björk, rikt skuren dekor, 4 stolar, bord H 75, B 130, D 78 (cm) 1 tilläggsskiva 45 cm (nyansskillnad) mindre skavmärken, klädsel med slitage/fläckar.

Utropspris 1000-1500

750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr