NR 452248
SEKRETÄR Chippendalestil, 1930/40-tal, björk, skuren dekor, H 100, B 89, D 45 (cm) mindre fanérslitage, skavmärken.

Utropspris 500

800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr