NR 452249
BYRÅ Nyrokoko 1800-talalets andra hälft, fanerad med mahogny, H 88, B 115, D 50 (cm), bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 2000

4000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr