NR 452254
SOFFBORD Bruno Mathsson & Piet Hein, Fritz Hansen, Danmark 1900-talets andra hälft, fanerat med jakaranda, ben i kromat stål, H 62, B 150, D 70 (cm) bruksslitage, kanter med mindre fanérsläpp. (Cites-intyg medföljer)

Utropspris 1000-1500

1750 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr