NR 452255
SKÅP Edsbyn, 1900-talets andra hälft, underdel med jalusi, 3 delar, H 180, B 80, D 44 (cm) bruksslitage.

Utropspris 500

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr