NR 452256
MATGRUPP Norge 1960-tal, teak, 6 stolar klädda med konstskinn, bord H 74, B 110, D 88 (cm) 2 iläggsskivor 30 cm/st, mindre bruksslitage/repor.

Utropspris 2000-3000

2400 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr