NR 452257
SIDEBOARD Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, H 80, B 168, D 48 (cm) slitage, skavmärken, hyllplan saknas.

Utropspris 800

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr