NR 452260
GOLVLAMPA 1900-talets mitt, 3 ljusarmar, mässing, fot fanerad med mahogny, höjd ca 145 cm, bruksslitage.

Utropspris 600

1350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr