NR 452267
STÅNDSKÅP Allmoge 17/1800-tal, originalmålning, H 196, B 135, D 54 (cm) slitage, maskstunget, senare krön, nyckel finns.

Utropspris 3000-4000

2600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr