NR 452272
KISTA Kamfer, Ostindisk, 1900-talets andra hälft, rikt skuren dekor, H 45, B 88, D 43 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

350 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr