NR 452280
STOLAR 4 st, Ilmari Tapiovaara "Fanett" Edsbyverken 1950/60-tal, björk, formpressade sitsar fanerade med teak, slitage, skavmärken.

Utropspris 1000-1500

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr