NR 452287
TIDNINGSBORD Engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerat med mahogny, läderklädd skiva, H 52, B 50, D 25 (cm)

Utropspris 300

250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr