NR 452290
SYBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, skuren pelarfot, H 76, B 68, D 45 (cm) mindre slitage, några torrsprickor.

Utropspris 600

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr