NR 452296
SERVERINGSBORD England, Reprodux Furniture, 1900-talets andra hälft, mahogny, utfällbar skiva, H 83, B 61 utfällt 122, D 45 (cm) bruksslitage.

Utropspris 600

1050 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr