NR 452298
BYRÅ Tidigt 1900-tal, H 107, B 112, D 54 (cm) slitage, torrsprickor, beslag saknas, skruvhål i toppen.

Utropspris 500

700 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr