NR 452504
SALONGSBORD Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, skuren dekor, H 65, Dia 87 (cm) fanérslitage/krackelerad lack.

Utropspris 400

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr