NR 452605
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 2 st signerade och 1 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 102x79 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

425 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr