NR 452609
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x56 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

2019-02-16 20:28:00

50 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

12019-02-01 14:43:1250

LARS LERIN såld för 196 000 kr