NR 452609
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x56 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

150 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr