NR 452611
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x57 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr