NR 452612
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 2 st signerade och 1 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x57 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

250 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

LARS LERIN såld för 196 000 kr