NR 452614
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x53 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

60 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

LARS LERIN såld för 196 000 kr