NR 452617
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 76x57 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

2019-02-17 22:54:00

50 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

12019-02-14 18:35:1250

LARS LERIN såld för 196 000 kr