NR 452620
ANNA HEDSTRAND 3 st grafik, 1 st signerade och 2 med kvarlåtenskapsstämpel, oramade, den största 64x46 cm (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 400

200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr