NR 452633
ANNA HEDSTRAND 5 st akvarell/skisser (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 300

125 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

LARS LERIN såld för 196 000 kr