NR 452636
ANNA HEDSTRAND 5 st etsningar (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 500

2019-02-20 21:30:00

50 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

12019-02-08 22:59:2150

LARS LERIN såld för 196 000 kr