NR 452638
ANNA HEDSTRAND 5 st etsningar (proveniens konstnärinnan Anna Hedstrand)

Utropspris 500

2019-02-20 21:34:00

0 kr

Auktionen avslutas om

LÄGG DITT BUD

LARS LERIN såld för 196 000 kr