NR 454500
VITRINSKÅP Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, inrede med glashyllor, belysning, H 178 B 110 D 44 (cm), bruksslitage.

Utropspris 1500-2000

7000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr