NR 455472
AVLASTNINGSBORD 1 par, Rokokostil, 1900-talets andra hälft, valnöt, H 51, B 70, D 49 (cm/st) bruksslitage.

Utropspris 400

175 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr