NR 455701
SPELBORD 1800-talets första hälft, mahogny, H 77, B 87, D 42, utfällt 87x85 (cm) slitage, torrsprickor, sneda ben.

Utropspris 500

200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr