NR 455703
SALONGSGRUPP Karl-Johan, 1800-tal, björk, soffa längd 200 cm, 6 stolar, klaffbord H 76, Skiva 22+77+22 x 70 (cm) slitage, torrsprickor, fläckar, några lagningar.

Utropspris 2000-3000

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr