NR 455706
KLAFFBORD 18/1900-tal, målat vitt & ljusgrönt, H 77, Skiva 22+44+22 x 90 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris 500

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr