NR 455713
MATSALSGRUPP Gustaviansk stil, Axetmodell, 1900-talets andra hälft, 4 stolar, bord H 74, Dia 110 (cm) 1 iläggsskiva 59 cm, slitage, skavmärken, fläckar, nyansskillnad bord/stolar.

Utropspris 1000-1500

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr