NR 455715
SALONGSBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerat med mahogny, H 73, B 112, D 64 (cm) slitage, fanérsläpp & sprickor, skiva med något glapp infästning.

Utropspris 400

225 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr