NR 455716
STOLAR 1 par, Nyrenässans, 18/1900-tal, ek, slitage, ostabila.

Utropspris 300

2019-02-12 19:12:00

50 kr

12019-01-29 20:19:1550

LARS LERIN såld för 196 000 kr