NR 455717
STOLAR 5 st, Senempire/Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerade med mahogny, skuren dekor, slitage, skavmärken, någon lagning.

Utropspris 800

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr