NR 455729
BOKHYLLA 1950/60-tal, 3 delar, teak, underskåp med skjutdörrar, H 223, B 105+105+105, D 41 (cm/st) bruksslitage, skavmärken, liten håltagning.

Utropspris 2000-3000

3600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr