NR 459229
TRÄDGÅRDSGRUPP 1900-talets andra hälft, stålrör, 4 karmstolar, fällbord, H 65, Dia 90 cm, bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

2600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr